Zadzwoń do nas
kontakt
Dbamy o Twoją prywatność

Nasza witryna wykorzystuje pliki Cookies (ciasteczka) w celu nieustannego doskonalenia jakości funkcjonowania naszego serwisu i dostosowywania go do preferencji użytkowników. Korzystanie z naszego serwisu oznacza zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Państwa przeglądarki.

ZamknijPolityka prywatności

O FIRMIE

Polski producent wapna nawozowego – TAGRO

Firma TAGRO jest producentem i dystrybutorem wapna stosowanego w rolnictwie do odkwaszania gleby. W naszej produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości surowiec pochodzący z polskich kopalń. Poddawany nowoczesnemu procesowi technologicznemu uzyskuje formę wysoko przyswajalnego, a zarazem wygodnego w wysiewaniu granulatu. Szczegółowa kontrola oraz jakość otrzymanego produktu są potwierdzone badaniami Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach, oraz Okręgowych Stacji Chemiczno-Rolniczych.

Ekologiczne nawozy wapniowe

Od wielu lat zajmujemy się produkcją wapna nawozowego granulowanego. Forma granulatu jest niezwykle łatwa w aplikowaniu, umożliwia precyzyjny i równomierny wysiew bez pylenia. Stale poszerzamy nasz asortyment, dostosowując go do potrzeb rolników prowadzących gospodarstwa różnej wielkości. Naszym klientom dostarczamy wyłącznie bezpieczne w użytkowaniu produkty, które zapewniają wysoką skuteczność i znacząco usprawniają pracę przy uprawach roślin. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania.

Warto podkreślić, że oferowane przez naszą firmę nawozy wapniowe to produkty w 100% naturalne, wyróżniające się wyjątkowymi właściwościami fizycznymi i chemicznymi. Skutecznie neutralizują kwasowość gleby, a jednocześnie nie wywierają negatywnego wpływu na środowisko ani jakość uzyskiwanych plonów.

Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskują Państwo pewność, że otrzymają produkty najwyższej jakości. Dysponujemy niezbędnymi certyfikatami, potwierdzającymi bezpieczny skład środków wapnujących.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane nawozami w formie granulowanej. Klientom zapewniamy fachowe doradztwo. Nie tylko udzielimy szczegółowych informacji dotyczących naszych produktów, ale podpowiemy również, które środki będą najlepszym wyborem w przypadku Państwa upraw.

Szczegółowe informacje na temat naszych produktów są także dostępne u przedstawicieli handlowych i na stronie internetowej.